قوانین و مقررات

شرايط و قوانين استفاده از سرويس ها و خدمات میهن دنتال:

كاربر گرامی لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات و برنامه های كاربردی میهن دنتال به دقت ملاحظه فرماييد .

((کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود))

ورود كاربران به وب سايت میهن دنتال هنـگام استفاده از پروفايل شخصي ، طرحهاي تشويقی ، ويدئوهای رسانه تصويری میهن دنتال و ساير خدمات ارائه شده توسط میهن دنتال به معنای آرام بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس ها و خدمات میهن دنتال است . توجه داشته باشيد كه ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن كامل كليه شرايط و قوانين میهن دنتال از سوی كاربر است .

لازم به ذكر است شرايط و قوانين مندرج ، جايگزين كليه توافق های قبلی محسوب می شود .

قوانين عمومی

توجه داشته باشيد كليه اصول و رويه هاي میهن دنتال منطبق با قوانين جمهوری اسلامی ايران ، قانون تجارت الكترونيك و قانون حمايت از حقوق مصرف كننده است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با كاربر است . در صورتی كه در قوانين مندرج ، رويه ها و سرويس های میهن دنتال تغييراتی در آينده ايجاد شود ، در همين صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق مي كنيد كه استفاده مستمر شما از سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيير است .

  • طبق قوانین تجارت الکترونیک کشور ایران، میهن دنتال اطلاعات شخصی کاربران خود را در اختیار افراد دیگر قرار نمی‌دهد، مگر با حکم مراجع ذی‌صلاح.
  • کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
  • طبق قانون ،  کالا و تجهیزات پزشکی تنها به بیمارستان ها و مراکز درمانی فروخته می شود.
  • میهن دنتال محصولات خود را تنها برای فروش به دندانپزشکان، دانشجویان دندانپزشکی، مراکز درمانی و دانشکده‌های دندانپزشکی عرضه می‎کند تا از سوء استفاده افراد غیردندانپزشک جلوگیری شود. به همین منظور، ثبت‌نام در سایت و ارسال سفارش با ارائه اطلاعات تخصصی مانند شماره نظام پزشکی، شماره دانشجویی، شماری ملی و امثال آن‌ها صورت می‌گیرد.
  • سوء استفاده از شماره نظام پزشکی دیگران و اطلاعات جعلی، پیگرد قانونی دارد.
  • کلیه فعالیت‌های میهن دنتال با مجوزهای قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.
  • کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود.

تعريف مشترى يا كاربر

مشتري یا كاربر به شخصى گفته می شود كه با اطلاعات كاربری خود كه در فرم ثبت نام درج كرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات میهن دنتال اقدام نمايد .

ارتباطات الكترونيكی

هنگامى كه شما از سرويس ها و خدمات میهن دنتال استفاده می كنيد ، يا به میهن دنتال ايميل می زنيد ، اين ارتباطات به صورت الكترونيكی انجام می شود و در صورتی كه درخواست شما با رعايت كليه اصول و رويه ها باشد ، شما موافقت می كنيد كه میهن دنتال به صورت الكترونيكی ( از طريق ست الكترونيكی ، سرويس پيام كوتاه و ساير سرويس هاي الكترونيكی ) به درخواست شما پاسخ دهد .

توجه داشته باشيد كه 983000630809000 و 98985000131911 شماره های هستند كه میهن دنتال از طريق آن براي كاربران و مشتريان خود پيامك ( اس ام اس) ارسال مي كند . بنابراين ارسال هرگونه پيامک تحت عنوان میهن دنتال ، با هر شماره ديگرى تخلف و سوء استفاده از نام میهن دنتال است و در صورت دريافت چنين پيامكی ، لطفاً جهت پيگيری قانونی آن را به Info@Mihandental.com اطلاع دهيد . همچنين اين شماره سامانه ارسال پيامك است كه وضعيت پردازش سفارش با رويدادها ، خدمات و سرويس های ويژه میهن دنتال را به اطلاع كاربران مي رساند و روشن است كه امكان دريافت پيام های شما از طريق آن وجود ندارد .

سياست های رعايت حريم شخصی

میهن دنتال به اطلاعات خصوصی اشخاصی كه از خدمات سايت استفاده می كنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می كند .

میهن دنتال متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع كند و در اين راستا ، تكنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت را ، توسعه دهد . در واقع با استفاده از سايت میهن دنتال ، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي دهيد .

همه مطالب در دسترس از طريق هر يك از خدمات میهن دنتال ، مانند متن ، گرافيك ، آرم ، آيكون دكمه ، تصاوير ، ويدئوهای تصويری ، موارد قابل دانلود و كپی ، داده ها و كليه محتوای توليد شده توسط میهن دنتال جزئی از اموال میهن دنتال محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار میهن دنتال است و هرگونه استفاده بدون كسب مجوز كتبی ، حق پيگرد قانونی را برای میهن دنتال محفوظ می دارد . علاوه بر اين ، اسكريپت ها ، و اسامی خدمات قابل ارائه از طريق هر يك از خدمات ايجاد شده توسط میهن دنتال و علائم تجاری ثبت شده نيز در انحصار میهن دنتال است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد . كاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از ليست محصولات ، مشخصات فنی ، قيمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سايت میهن دنتال و يا هر يك از خدمات و يا مطالب ، دانلود یا كپى كردن اطلاعات با مقاصد تجاری ، هر گونه استفاده از داده كاوی ، روبات ، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نيستند و كليه اين حقوق به صراحت برای میهن دنتال محفوظ است . در صورت استفاده از هر يك از خدمات میهن دنتال ، كاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئوليت فعاليت هايی كه تحت حساب كاربری و يا رمز ورود انجام مي پذيرد به عهده كاربران است . میهن دنتال فقط محصولات و اطلاعات مناسب استفاده دندانپزشكان و پزشكان ارائه می دهد و ساير كاربران فقط می توانند برای استفاده از مطالب و اخبار از سايت بازديد داشته باشند .

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما ، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.mihandental.com است . ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تاييد شده در سايت ، با شما تماس نمی گيريم . وب سايت میهن دنتال هيچگونه سايت اينترنتی با آدرسي غير از www.Mihandental.com  و www.Mihandental.ir ندارد و همچنين ، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه هاي گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گیرد . كاربران جهت برقراري ارتباط ، تنها می توانند از آدرس هاي ذكر شده در بخش ارتباط با ما استفاده كنند .

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش

– روز كاری به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطيلات عمومی در ايران است و كليه سفارشات در طول روزهای كاری و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي شوند . میهن دنتال به مشتريان خود در 7 روز هفته از ساعت 10 الی 16 خدمات مي دهد .

– كليه سفارشات در میهن دنتال بوسيله ارسال كد سفارش از طريق پيام كوتاه  در صف پردازش قرار می گیرند . میهن دنتال همواره در ارسال و تحويل كليه سفارشات ، نهايت دقت و تلاش خود را انجام می دهد . با وجود اين ، در صورتی كه موجودی محصولی در میهن دنتال به پايان برسد ، حتى پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق كنسل كردن آن سفارش و يا استرداد وجه  سفارش براي میهن دنتال محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای كالای به اتمام رسيده ، محصول ديگری را جايگزين كند .

– در صورت بروز مشكل در پردازش نهایی سفارشات مانند اتمام موجودی كالا يا انصراف مشترى ، مبلغ پرداخت شده طی 24 الى 48 ساعت كاری به حساب مشتری واريز خواهد شد .

– میهن دنتال مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش گيرى جديد ، اقدام و فروش خود را متوقف كند و كليه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گيری ، پردازش و ارسال می شود . حق قطع فروش كليه و يا بخشی از محصولات به هر دليلی مانند اتمام موجودی كالا بدون اطلاع قبلی ، برای میهن دنتال محفوظ است .

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت و ارزش ريالي كالاهای موجود در سايت میهن دنتال ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام شده توسط مشتری ، براي میهن دنتال محفوظ است . میهن دنتال در اسرع وقت وجوه دريافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واريز و عودت می نمايد و مشتری با ورود به سايت میهن دنتال می پذيرد از اين امر آگاهی داشته و در اين خصوص ادعايی نخواهد داشت .

– مشتريان بايد هنگام سفارش كالای مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل تكميل كنند . بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست ، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود .

– با توجه به ثبت سيستمی سفارش ، به هيج عنوان امكان صدور فاكتور مجدد با تغيير مشخصات آن از جمله تغيير فاكتور وجود ندارد . بنابراين لازم است مشتريان هنگام ثبت سفارش ، نسبت به اين مساله دقت لازم را داشته باشند .

خسارت در هنگام حمل و نقل

میهن دنتال همواره نهايت تلاش خود را می كند تا كليه سفارش ها در نهايت صحت و بدون آسيب به دست مشتريان خود در سراسر كشور برسد . با توجه به بسته بندی ايمن و استاندارد همه مرسولات ، تحويل به هر يك از شركت های حمل و نقل معتبر به انتخاب كاربر و اعلام بارنامه مرسوله ( درج در سبد خريد و اطلاع رسانی از طريق سرويس پيام كوتاه) به اين معني است كه بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحويل به عهده شركت حمل و نقل است و میهن دنتال تنها در صورت تاييد شركت حمل كننده سفارش و در راستای تسهيل امور جهت جبران خسارت پیگیری مي كند .

آسيب های ناشی از حمل و نقل بايد در عرض 24 ساعت كاري پس از تحويل سفارش به خدمات پس از فروش میهن دنتال اطلاع داده شود و كالای آسيب ديده به همراه صورت جلسه رسمی شركت حمل كننده و كليه متعلقات و فاكتور به خدمات پس از فروش میهن دنتال ارسال شود .

براي اطلاعات بيشتر به صفحه ساز و كار برگشت كالا مراجعه كنيد.

محتوا

میهن دنتال نهايت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرويس های خود می كند و به منظور توليد محتوا از منابع و مراجع اصيل و نيز شركت های سازنده محصولات استفاده می كند . لازم به ذكر است میهن دنتال تضمين نمی كند كه توصيفات محصول و يا ديگر مطالب مندرج در سايت عاری از خطا باشد . اگر محصول ارائه شده توسط میهن دنتال دارای هر گونه مغايرت با اطلاعات درج شده در سايت است تنها راه حل ، استرداد كالا قبل از استفاده و در شرايط اوليه است .

وب سايت میهن دنتال هيچ گونه مسئوليتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سايت خود و یا لينكهاي مرده نمی پذيرد . سرويس هاي سايت آنگونه كه هست ارائه می شود و سايت میهن دنتال تحت هر شرايطی مسئوليت تاخير يا عدم كاركرد سايت را كه می تواند ناشی از عوامل طبيعی ، نيروی انسانی ، مشكلات اينترنتی ، خرابی تجهيزات كامپيوتری ، مخابراتی و غيره باشد بر عهده ندارد .

سايت میهن دنتال ممكن است دارای سرويس هايی با قابليت مشاركت عمومی موسوم به سرويس های جمعی ، همچون اتاق گفتگو ، تابلوی اعلانات ، تالار گفتگو ، نقد ، گروه هاي خبري ، شبكه دوستان و سرويس هاي ديگری باشد كه براي تسهيل ارتباط شما با ديگران ( چه در مقياس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصی مثل شبكه خصوصی دوستان) ارائه می شوند . شما توافق می كنيد كه از اين سرويس های جمعی ، فقط براي ثبت ، ارسال و دريافت پيام هايی استفاده كنيد كه مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد .

© كليه محتويات سايت میهن دنتال شامل قانون حق تكثير شده و به سايت میهن دنتال تعلق دارد .

نمايندگی

میهن دنتال در هيج نقطه اي از كشور نمايندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و كليه سرويس ها ، تراكنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طريق دفتر مركزی پردازش می شود . لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از اين دست ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی میهن دنتال اطلاع دهيد .

قوه قهريه

تمامي شرايط و قوانين مندرج ، در شرايط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث مترقبه از موارد قوه قهريه ، میهن دنتال هيچ گونه مسئوليتی ندارد .

میهن دنتال خود را ملزم به رعايت حريم شخصي كاربران مي داند ، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مراتب را از طريق روشهای ارتباطی ذكر شده با ما در ميان بگذاريد .