روش های پرداخت

1 – پرداخت از طريق درگاه اينترنتی

همگی كاربران میهن دنتال می توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طريق درگاه اينترنتی آیدی پی در سايت میهن دنتال پرداخت کنند.  پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعي اين پرداخت برای سفارش است و نيازی به اطلاع دادن آن نيست و سفارش به صورت خودكار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود .

– چگونگی پرداخت اينترنتی
كاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه ی كارت هاي بانكی عضو شبكه شتاب پرداخت نمایند . هم اكنون ، با كارت بانكهای ملی ، صادرات ، پارسيان ، سامان ، اقتصاد نوين ، پاسارگاد ، ملت ، كشاورزی ، توسعه صادرات ، صنعت و معدن ، بانك سينا و كارآفرين و غیره امكان خريد اينترنتی وجود دارد . هنگام پرداخت اينترنتی اطلاعات زير از شما خواسته می شود كه پس از وارد كردن آنها و تاييد پرداخت ، از موفقيت عمليات يرداخت خود مطلع می شويد .

1 – شماره 16 رقمی كارت
اين شماره در كارت همه ی بانك ها ، بر روی كارت درج شده است .

2 – رمز خريد اينترنتی یا رمز دوم
براي پرداخت اينترنتی لازم است قبلاً رمز دوم ( رمز خريد اينترنتی ) كارت بانكی خود را فعال كرده باشيد .
رمز دوم ( رمز خريد اينترنتی ) ، با رمزی كه شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد مي كنيد ، تفاوت دارد . برخي از بانك ها مثل بانك سامان معمولاً رمز اينترنتی را هنگام صدور كارت تحويل مي دهند ، اما كارت بيشتر بانك ها در زمان تحويل ، رمز خريد اينترنتی ندارند ، براي فعال كردن رمز خريد اينترنتی ، می توانيد به دستگاه خود پرداز بانك صادر كننده كارت خود مراجعه و كارت خود را وارد كنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب كنيد . سپس ، در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتی ، رمز خود را انتخاب كنيد .

3 – كد cvv2
اين كد يك عدد ۳ یا ۴ رقمي است كه پشت با روي كارت های بانكی درج مي شود و به عنوان يك كد امنيتی در پرداخت های اينترنتي كاربرد دارد . اين كد روي كارت بانكهای ملت ، صادرات ، پاسارگاد ، سامان ، پارسيان و . . . به صورت يك عدد 3 رقمي حك شده است يا در برخي كارت ها مانند بانك ملی 4 رقمی است .

4 تاريخ انقضا
تاريخ انقضا هم روی بيشتر كارت های بانكي حك شده است . اگر روی كارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد ، می توانيد از عدد 12 به جاي ماه و از 99 به جای سال انقضای كارت استفاده كنيد .

2 – پرداخت كارت به كارت

مشتريان محترم  میبایست ابتدا سفارش خود را ثبت و  مبلغ دقیق سفارش از طريق كارت به كارت ، پرداخت نمایید و با میهن دنتال تماس بگیرید تا خرید شما ثبت نهایی و ارسال شود. لطفا برای دريافت شماره كارت و یا شماره حساب جهت پرداخت از طريق كارت به كارت  با میهن دنتال تماس بگيريد .