حریم خصوصی

بدیهی است در دنیای مدرن تجارت الکترونیک و فضای مجازی ، اولین و مهمترین وظیفه یک فروشگاه اینترنتی معتبر حفظ اطلاعات و دفاع از حریم شخصی کاربران خود در مقابل سود جویان و کلاهبرداران است . به همین دلیل جهت حفظ سلامت مردم در برابر سودجویان و نیز حفظ جایگاه ، احترام و حریم شخصی جامعه پزشکی و دندانپزشکی کشور،  عرضه محصولات ویژه دندانپزشکی ، تنها به دندانپزشکان و پس از احراز هویت براساس نام و تلفن همراه دندانپزشک محترم امکانپذیر است.

تبصره : از زمان شیوع ویروس کرونا و بدستور مدیریت محترم میهن دنتال : جهت حفظ و ارتقاء سلامت جامعه ، عموم مردم قادر به خرید اقلام محافظت فردی ازجمله ماسک ، دستکش نایلونی  ، محلولهای ضدعفونی کننده و …. میباشند.

* توجه داشته باشيد كه 9830006308090000 و 98985000131911 شماره ای هست كه میهن دنتال از طريق آن برای كاربران و مشتريان خود پيامك ( اس ام اس) ارسال می كند . بنابراين ارسال هرگونه پيامک تحت عنوان میهن دنتال ، با هر شماره ديگرى تخلف و سوء استفاده از نام میهن دنتال است و در صورت دريافت چنين پيامكی ، لطفاً جهت پیگيری قانونی آن را به Info@mihandental.com اطلاع دهيد . همچنين اين شماره ، سامانه ارسال پيامك است كه وضعيت پردازش سفارش با رويدادها ، خدمات و سرويس های ويژه میهن دنتال را به اطلاع كاربران می رساند و روشن است كه امكان دريافت پيام های شما از طريق آن وجود ندارد .

* حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده كاربران است و برای جلوگيری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، كاربران نبايد آن را براي شخص دیگرى فاش كنند . میهن دنتال هويت شخصی كاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هيچ شخص یا سازمان ديگرى منتقل نمی كند ، مگر اينكه با حكم قانونی مجبور باشد در اختيار مراجع ذی صلاح قرار دهد .

میهن دنتال همانند ساير وب سايت ها از جمع آورى IP و كوكي ها استفاده می كند ، اما پروتكل ، سرور و لايه هاي امنيتى میهن دنتال و روش های مناسب مديريت داده ها اطلاعات كاربران را محافظت و از دسترسی های غير قانونی جلوگيری می كند.

در صورتی كه تمايلی به دريافت ايميل ها و خبرنامه های میهن دنتال نداريد ، می توانيد بر روی كلمه لغو عضويت در انتهاي صفحه ايميل كليك نمایید .

میهن دنتال براي حفاظت و نگهداری اطلاعات و حريم شخصی كاربران همه ی توان خود را به كار مي برد و اميدوار است كه تجربه ی خريدى امن ، راحت و خوشايند را براي همه كاربران فراهم آورد .

در صورت وجود هرگونه سوال ، لطفا با شماره ی تماس زير ارتباط برقرار كنيد .

تلفن : 44455031-076 ( همه روزه :10:00 الى 16:00 ) مركز امور مشتريان